MICROBLADING 3D KIL TEKNİĞİ

Microblading 3D kıl tekniği ; kaşın doğal yapısının dışına çıkmadan , sterilizasyonu gerçekleştirilmiş tek kullanımlık iğneler ve doğal renkte boyalar kullanılarak, derinin epidermis tabakasına uygulanan bir ‘ kıl taklit etme ‘ işlemidir . 


3D Kıl tekniği , doğuştan ya da sonradan oluşan bölgesel boşlukları olan kaşlar için uygulanabildiği gibi kaşlarının daha düzgün ve formlu görünmesini isteyen kişiler için de uygulanabilir. Bu uygulamada öncelikle yüz anatominize en uygun kaş modeli oluşturulur , sonrasında doğal renk pigmentinize en yakın renkte boyalar seçilir ve altın oran kullanılarak kendi kaşınızdan ayırt edemeyeceğiniz daha dolgun ve daha sık kaşlara sahip olursunuz . 


Salonumuzda uzman ellerde yapılan microblading uygulamalarında hiçbir komplikasyon gelişmez . Kanada’dan gelen özel anestezi kremlerimiz sayesinde acı hissetmezsiniz. Bu uygulama 1 saat sürer ve cilt tipinize göre 2 yıla kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. 


Kaşlar , bakışlarınızı belirginleştiren ve ifadenize yön veren en önemli unsurlardandır. Bu yüzden kaşlarımıza hak ettiği değeri vermeli ve bakımlarını ihmal etmemeliyiz. Ve unutmamalıyız ki ‘‘ en güzel kaş , bize en çok yakışan kaştır.‘’

Microblading
3d kıl tekniği