Kaş Laminasyonu - Kaş Silme

Kaş laminasyon uygulaması , düşük , aşağıya doğru kıvrılmış ve yorgun bir ifade oluşturmuş kaşları , hacim kazandırarak ve formunu değiştirerek daha rahat şekil alabilen , daha yumuşak ve daha güçlü hale getiren bir uygulamadır. Uygulanan protein botoksu ile kaşlarınız güçlenir ve sert tüylerinizin yanlış yönde çıkması engellenir. Bu uygulamada herhangi bir enjeksiyon kullanılmaz.


Kaşınıza uygulanan vitaminler sayesinde kaşlarınız daha gür ve düzgün görünür . İşlem sonrasında farkı hemen görebilirsiniz. Cildinize herhangi bir zarar vermez. 6-8 hafta kalıcılığı vardır.


Kaş silme işlemi ; kontür uygulamasının griye ya da yeşile dönmesi ,kaşın yanlış tekniklerle yapılması ya da kullanıcının kaşı beğenmemesi gibi sebeplerden ötürü yapılabilir . Salonumuzda kaş silme için kullandığımız teknik kusturma tekniğidir. Bu teknikte, özel solüsyonlar kullanılarak derinin alt tabakasına işlemiş boya , kusturularak yüzeye çıkartılır ve temizlenir. Boya çok derine uygulanmış ise kalıcı makyaj cihazı kullanılarak kusturma işlemi yapılır. Kaş silme uygulaması genellikle 3-4 seans sürer. Herhangi bir acı ya da komplikasyon oluşturmaz . Uygulama süresi ise 45 dakikadır.

kaş laminasyonu
kaş silme