Uzm. Est. Deniz Engin

2004 yılından itibaren , güzellik sektöründe hizmet vermekteyim ve 8 yıldır da bu işin eğitimini veriyorum.  Kalıcı makyaj , profesyonel makyaj , protez tırnak (micromanikür/kalıcı oje/nail art) ve cilt bakımı uygulamalarında uzmanlığa sahibim.


Sektöre ilk adımımı Amerika’da ; Uma Thurman , Laura Prepon ve Nicky Hilton gibi isimlerin makyözlüğünü yapan Leyda Quintero ‘dan profesyonel makyaj ve kalıcı makyaj eğitimleri alarak başladım. Ardından sektörün öncü kuruluşları için hizmet verdim ve 4yıl marka yöneticiliği yaptıktan sonra 2015 yılında MDA Academy ’yi kurdum ve o tarihten beri faaliyet göstermekteyiz. Aynı zamanda yurtdışında bir Üniversitesi’nin Türkiye’deki 2 eğitimcisinden biriyim. Türkiye ‘nin bir çok velayetinde eğitimler ve seminerler düzenledim , düzenlemeye de devam ediyorum . Sektöre kazandırdığım ve gelişimine destek verdiğim birçok meslektaşımın olması ve onların başarılı işleri beni çok gururlandırıyor.

Uzmanlaştığım uygulamalarda hala bir çok araştırma yapmaya devam ediyorum. Profesyonellikten ödün vermeden fakat ilk günkü amatör ruhu da kaybetmeden Mda Academy’nin sloganı olan ; ‘her zaman en güzeli için’ başlığı altında en kaliteli hizmeti ve en iyi uygulamaları sunmak için çabalıyorum.


Amacımız , bütün danışanlarımızın salonumuzdan mutlu ayrılması ve kendilerini özel hissetmeleri. Bunun için de salonumuzda Vip hizmet vermekteyiz. Vip hizmet ne demek? Vip hizmet ; yaşadığımız şehrin zor koşullarından , çalıştığımız iş yerinin stresinden sıyrılıp  biraz olsun rahatlamak isteyen danışanlarımıza , dilediği müzik ve ikramlar eşliğinde , birkaç kişiyle yan yana ve kalabalık bir ortamda değil de sadece kendisinin olduğu ve dünyanın onun etrafında döndüğü dakikalar geçirmesini sağlayarak hizmet verilmesidir. Biz kadınlar mutlu olmadan mutlu edemiyoruz. Sürekli etrafımızdakilerin mutluluğu için gayret göstermeyi bırakıp önce kendimiz mutlu olmayı başarmalıyız. Çünkü biz ancak güzelken , güzelleştirmeyi seviyoruz 

Cilt Bakımı
Microblading

Bize Ulaşın

Daha da iyisi, gelin, yüz yüze görüşelim!

Müşterilerimize değer veriyoruz. Mesai saatleri içinde bizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

MDA ACADEMY

0372 333 0 632

Çalışma Saatleri

Pzt

10:00 – 19:30

Sal

Kapalı

Çar

10:00 – 19:30

Per

10:00 – 19:30

Cum

10:00 – 19:30

Cmt

10:00 – 19:30

Paz

10:00 – 19:30